Trvalé zavedení objednávkového systému od 18.5.2020

Milí pacienti,

nadále je pro nás obtížně pracovat v ochranných pomůckách, z těchto důvodů od 18.5.2020 naše ordinace již trvale přechází na objednávkový systém. Nelze předpokládat, jak se koronavirová krize vyvine, je to pro ochranu našeho i Vašeho zdraví.

Pokud budete chtít být vyšetřeni lékařem, musíte se předem, nejlépe telefonicky (416 594 421 či 722 124 773) objednat, sdělíme Vám přesné datum a čas.

Pro akutní stavy, náhlé vzniklé, které vyžadují lékařské vyšetření neodkladně (např. bolest na hrudi, potíže s dechem, pálení při močení, respirační infekce atd.) využijte každý den vyhrazenou dobu. Pacienti s neakutními požadavky (např. vyšetření na řidičský průkaz, předoperační vyšetření, půlroku trvající bolest kolene atd.) v tuto dobu ošetřeni nebudou, budou objednáni na jiný termín!!!

Respektujte objednávkový systém, díky tomu nestrávíte v čekárně půl dne. Termíny vyšetření budou dostupné přibližně v řádu dnů až týdnů, dle závažnosti požadavku a volných kapacit. Mezi objednanými pacienty budou jiní pacienti vyšetřováni výjimečně, pouze při ohrožení života!

Pravidla při návštěvě ordinace:

  • V čekárně mohou být přítomni současně maximálně 4 pacienti! Jinak vyčkejte venku!
  • Příznaky hlavně respiračních infekcí (kašel, zvýšená TT atd.) hlaste předem a do prostor čekárny i ordinace vždy vstupujte s rouškou
  • Svůj požadavek hlaste sestře
  • Sestra Vám při vstupu do ordinace změří teplotu a vydesinfikuje ruce
  • Před vstupem do ordinace si zujte boty, či užijte návleky na boty
  • NEKLEPTE NÁM NA DVEŘE ORDINACE ANI PRACOVNY SESTRY!